Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Vide

Följ

SK Vide

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 08:00

      Kiosk, matchvärd P-15


      17:00
    • 10:00

      Träning Innebandybus


      11:00
    • 10:30

      IFK Dannemora/Österby F-13 (borta) Flickor blå (9-13 år)


      11:30
    • 11:00

      Träning Flickor grön (6-9 år)


      12:15
    • 11:30

      Bälinge IF P14 gul (hemma) P-14


      12:30
    • 13:00

      Frötuna IBF P-12 (hemma) PF-11/12


      14:00
    • 13:30

      Poolspel P-15


      15:10
    • 15:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      16:00
    • 15:30

      Flera lag (hemma) PF-16


      18:40
    • 15:30

      Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 (hemma) PF-16


      17:30
    • 15:30

      Västerlöfsta IBF P/F 15/16 (hemma) PF-16


      17:30
    • 16:00

      Frötuna IBF P-13 röd (hemma) PF-11/12


      17:00
    • 16:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      17:00
    • 16:05

      Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 (hemma) PF-16


      18:05
    • 16:05

      Västerlöfsta IBF P/F 15/16 (hemma) PF-16


      18:05
    • 16:40

      Västerlöfsta IBF P/F 15/16 (borta) PF-16


      18:40
    • 16:40

      Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 (borta) PF-16


      18:40
    • 17:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      18:00
    • 18:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      19:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Vaksala SK P 2014 Svart 1 (borta) P-14


      10:00
    • 09:00

      Löjte IBK (borta) Herr


      11:00
    • 09:30

      Uppsala Life IF P11/12 (borta) P-10/11


      11:30
    • 10:15

      Vaksala SK P 2013 Svart 1 (borta) PF-13


      11:15
    • 11:00

      Wåhla IBK (borta) Dam


      13:00
    • 13:40

      Storvreta Ungdom IBK P10 (borta) P-10/11


      15:40
    • 18:20

      Stenhagens KK P07/08 Svart (borta) P-08/09


      20:20
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 19:15

      Träning PF-13


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr


      21:45
    • 21:00

      Grant floorball (borta) Kings


      22:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      17:00
    • 17:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      18:00
    • 18:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      19:00
    • 19:00

      Försäljning bingolotter P-10/11


      20:00
    • 19:15

      Tierp IBK (hemma) Herr


      21:15
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning P-15


      11:15
    • 13:00

      Vallentuna IBK (hemma) Herrjunior


      15:00
    • 13:15

      IBF Roslagsalliansen P10/11Ne (borta) PF-11/12


      14:15
    • 14:20

      Storvreta Ungdom IBK P13 (borta) PF-11/12


      15:20
    • 15:00

      IK Sirius FBC P16 blå (borta) PF-16


      17:00
    • 15:00

      IK Sirius FBC P16 (borta) PF-16


      17:00
    • 15:00

      Flera lag (hemma) PF-16


      18:10
    • 15:35

      IK Sirius FBC P16 blå (borta) PF-16


      17:35
    • 15:35

      IK Sirius FBC P16 (borta) PF-16


      17:35
    • 16:00

      Styrelsens julbord SK Vide


      19:00
    • 16:10

      IK Sirius FBC P16 blå (borta) PF-16


      18:10
    • 16:10

      IK Sirius FBC P16 (borta) PF-16


      18:10
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 19:15

      Träning PF-13


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr


      21:45
  • 13Ons
    • 18:00

      Storvreta-AIK kvartsfinal i Svenska Cupen P-08/09


      21:00
    • 18:00

      Storvreta-AIK kvartsfinal i Svenska Cupen PF-13


      21:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:15
    • 20:15

      Träning Herrjunior


      21:30
    • 20:30

      Träning Queens


      21:45
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:30

      Kiosk och matchvärdar PF-13


      17:00
    • 09:00

      Träning PF-16


      10:00
    • 09:30

      FBC Uppsala P13/14 Vit (hemma) P-14


      10:30
    • 10:00

      Träning Innebandybus


      11:00
    • 10:30

      Sekretariat-Tidtagning PF-13


      12:00
    • 11:00

      Träning Flickor grön (6-9 år)


      12:15
    • 11:00

      Storvreta Ungdom IBK P13 (hemma) PF-13


      12:00
    • 12:30

      Hagunda IF P12 lag2 (hemma) PF-11/12


      13:30
    • 15:30

      Bingolottsförsäljning på Coop i Alsike P-08/09


      19:30
    • 16:00

      Björklinge BK P13 svart (hemma) PF-11/12


      17:00
    • 17:30

      Täby FC (C) (hemma) Herrjunior


      19:30
  • 17Sön
    • 09:00

      IK Sirius FBC P-13 (borta) PF-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:15
    • 10:30

      Rosersberg Arlanda IBK P11 (borta) P-10/11


      12:30
    • 12:00

      Rosersberg Arlanda IBK Legends (hemma) Herr


      14:00
    • 12:00

      Sekretariatet H5 Herr


      14:00
    • 12:45

      FBC Uppsala P13/14 Svart (borta) P-14


      13:45
    • 13:30

      Sekretariat P-10/11


      15:00
    • 14:00

      Storvreta Ungdom IBK P12 (hemma) P-10/11


      16:00
    • 16:30

      Bälinge IF F13 gul (borta) Flickor blå (9-13 år)


      17:30
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 16:00

      Bingolottsförsäljning på Coop i Alsike P-08/09


      20:00
    • 19:15

      Träning PF-13


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr


      21:45
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning PF-13


      18:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 08:00

      Intresseanmälan Storvretacupen -08-klass P-08/09


      00:00
    • 16:00

      Träning P-10/11


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-11/12


      17:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr


      21:30
  • 28Tor
    • Heldag

      Intresseanmälan Storvretacupen -08-klass P-08/09

    • 16:00

      Tränartankar med Mika K SK Vide


      16:30
    • 18:45

      Träning Dam


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr


      21:30
    • 20:45

      Träning Kings


      22:00
  • 29Fre
    • 00:00

      Intresseanmälan Storvretacupen -08-klass P-08/09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10/11


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-11/12


      17:30
    • 17:30

      Träning PF-13


      18:45
  • 30Lör
    • 09:00

      Träningscup Sigtuna P-10/11


      18:00
  • 31Sön